Woody
Vítejte v úžasném světě
nejenom dřevěných hraček
Registrovat
CZZvolit jazyk
Navigace: Woodyland / O společnosti / O nás

O nás

Dřevěné hračky Woody jsou značkou, která vznikla a postupně se vyvíjela na českém trhu. Opírala se o českou tradici a pružně reagovala na podněty českých zákazníků, rodičů, pedagogů a dětí. Přímo kopírovala jejich požadavky, postupně se vyvíjela a stala se tak uceleným konceptem, jehož sortiment v současné době obsahuje více něž 1000 položek.

Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí děti po všech stránkách. Je zaměřena na děti od 1 do 6 let. Najdete de však i hry, hračky na zahradu a dárky, které jsou vhodné i pro děti starší.

Hračky Woody si za léta svého působení na českém trhu získaly důvěru zákazníků, kteří ocenili kvalitu a funkčnost jednotlivých produktů. Každým rokem počet těchto zákazníků roste. Kvalita je pro ně totiž často rozhodujícím faktorem při výběru hračky.

Všechny hračky Woody jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standart a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka". Projekt ICT Zlín "Bezpečné hračky" přináší vhodné řešení pro všechny, kteří mají zájem o skutečně pečlivé posouzení  výrobku, který je nositelem značky "Bezpečné hračky", je pro konečného spotřebitele zárukou bezpečnosti garantovanou certifikací kompetentním pracovištěm. Trvalý dozor nad kvalitou a bezpečností výrobku po celou dobu jeho uvádění na trh poskytuje vysokou míru jistoty, že hračka nezpůsobí přechodné či trvalé poškození zdraví ditěte. Tento program zaručuje nejvyšší bezpečnost s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Kvalitu hraček oceňují nejen zákazníci, ale i odborná porota soutěží, kterých se hračky Woody pravidelně zúčastňují. Každoročně se hračky Woody umisťují na předních místech těchto soutěží. 

Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop